בריאות

רוצה לעלות סקרים - שאלונים ולצפות בכל תכני האתר? יש להירשם \ להתחבר לאתר

האם את/ה מעשנ/ת?

אם כן אנא ענה/י על שאלות 1-10

אם לא אנא ענה/י על שאלות 11-19

מה נשמע

הפסקת ארוחת צהריים בתיכון מור מטרו-ווסט

בתיכון מור מטרו-ווסט ברעננה, לומדים הרבה תלמידים הלומדים בבית הספר עד שעות מאוד מאוחרות.
ההפסקה הגדולה בתיכון היא אינה בשעת הצהריים אלה ב11:25 ונמשכת רק 20 דקות.

מדרסים איזה עדיף?

איזה מדרס אתה צריך האם אתה צריך מדרסי קרבון, רב שכבתי, סיליקון או שאתה לא זקוק למדרסים כלל...

בא.אגם תוכלו למצוא מדרסים בהתאמה אישית במחירים חסרי תקדים.
 

סופר פארם או ניו פארם?

סופר פארם או ניו פארם שניהם סניפים מובילים בישראל הנותנים מבצעים והנחות באמצעות כרטיסי לייף שונים שניהם מוכרים בשמים, מוצרי קוסמטיקה ומוצרים נוספים אותם ניתן לבדוק באתרי האינטרנט של מוצרי הפארם השונים.מה אתם אומרים האם השירות בטלפון היה טוב יותר מהשני? או אולי שירות לקוחות הפרונטלי האיר לכם את היום? שעות פתיחה בקיצור מי לדעתכם חברת הקוסמטיקה והפארמית הטובה ביותר סופר פארם או ניו פארם?

האם אתה זכאי למימוש זכויות רפואיות

האם אתה זכאי למימוש זכויות רפואיות?

זכויות רפואיות - האם אתה חושב שאתה זכאי למימוש זכויות רפואיות מכל סיבה שהיא, האם המרכז והרשויות או הטכנולוגיות עשו עימך עוול מכל סיבה שהיא?

שחייה,האם אתם שוחים?

שחייה,האם אתם שוחים?

יש הרבה אנשים היום ששוחים בגלל הספורט לרוב אבל האם אתם שוחים או שאתם שונאים שחייה ומעדיפים ספורט אחר (או לא לעשות ספורט בכלל?) הצביעו!

נחירות, האם יש לך בעיית נחירות?

נחירות, האם יש לך בעיית נחירות?  אולי לבן זוגך יש בעית נחירות בשינה? האם יש איזה טיפול שתוכל להמליץ בתגובות באתר וכך תוכל לעזור לנחרנים שבינינו,טיפול כלשהוא או מניעה באמצעות מכשיר שניסית. לי יש בעיית נחירות ואשמח לדעת מה לעשות נגד נחירות...


שאלת אוהב לא אוהב - כדורגל

שאלת אוהב לא אוהב - כדורגל

כדורגל ספורט מדהים אך יש רבים מאיתנו שלא הכי אוהבים - מכירים את הספורט הישראלי האהוד מה אתם אומרים על כדור רגל - אוהבים או לא אוהבים?

הסרת שיער בלייזר - השוואת מחירים מי?

רוצה הסרת שיער בלייזר - יצרנו לכם סקר להשוואת מחירים בדעת קהל בין חברות הלייזר השונות שבין היתר חלקן עושות מבצעים והנחות על הורדת שיער במכשירים שונים וחדישים במשך השנה. חברות הליזר: לייזר קוסמטיקס, נאטורפיל, אמריקן לייזר, אסתטיקה או שאתם בכלל לא צריכים להוריד את שיערכם בלייזר.

שלב תוכן