סוגי סקרים

רוצה לעלות סקרים - שאלונים ולצפות בכל תכני האתר? יש להירשם \ להתחבר לאתר

ישנם יום סוגי סקרים רבים, יש סקרים המיועדים למחקר וסקרים המיועדים לבחון רמת מוטיבציה של עובד, סקרים שנועדו לייצר כותרת בעיתון שלמחרת וסקרים על מנת לדעת מי מוביל כיום בפופלאריות להיות ראש ממשלה. במאמר תוכלו לראות סוגי סקרים שונים, דרך פעילותם,ביצועם ומה המשמעות שלהם.

סקר לקוחות- איך עושים?

כל חברה המכבדת את עצמה מבצעת סקר לקוחות אחת לכמה זמן. הסקר מתבצע על ידי סוקרים מנוסים שתפקידם הוא לסקור את צרכני החברה ולקבל חוות דעת מה מידת שביעות הרצון שלהם מהשירות, מהמוצר, האם יש דברים שניתן לשפר ועוד.

סקר שביעות רצון- מה זה?

סקר שביעות רצון בודק את מידת שביעות הרצון שלנו מירות מסוים. סקר שביעות רצון נערך למשל באוניברסיטה לקראת סיומו של כל סמסטר ובו נשאלים הסטודנטים על מידת שביעות רצונם מהמרצים שלהם.

מה זה סופר סקר?

סופר סקר הוא מצב בו ניתן תך פרק זמן קצר ביותר להתאים את הסקר לרצון הסוקר. למעשה, סופר סקר מאפשר לסקר להיות אלסטי בצורה כזאת שניתן להפוך אותו למתאים עבור כל נושא.

סקרים ושאלונים – חינם \ בתשלום

ישנם כיום לא מעט סקרים ושאלונים בתשלום ובחינם. סקרים ושאלונים בחינם הם אותם סקרים שאנחנו מכירים ובהם אנחנו נדרשים למשל להצביע באתר אינטרנט עבור המועמד שלנו לזוכה פרס האוסקר למשל. סקרים ושאלונים בתשלום הינם סקרים ושאלונים אשר מי שממלא אותם מקבל כסף עבור מילוי הטופס. סקרים ושאלונים בכסף הינם דבר שכיח יותר בחברות בינ"ל מאשר בחברות בארץ.