אישי

רוצה לעלות סקרים - שאלונים ולצפות בכל תכני האתר? יש להירשם \ להתחבר לאתר

מי מה הכי נהנתם באתר?

אז איזה מסיפורים?

*לכותבת יש זכות לשנות את שמם של הסיפורים בכל עת או לבחור בעצמה במקרה של תיקו.

פסח

אנחנו באים לשלושה ימים ראשונים

דוגמנות ילדים,משתתפים?

דוגמנות ילדים, הרבה הורים בעולם רוצים שילדיהם ישתתפו בדוגמנות משום שזה יוכל לפרסם אותם בעולם ולבנות עתיד אולי טוב לילדיהם, דוגמנות הילדים היא חלק גדול מהדוגמנות בישראל מכיוון שהרבה ילדים בישראל מדגמנים לחנויות שונות ומפרסמים את היופי של הילדים בישראל ותורמים מאוד לעולם הדוגמנות

ואללה שופס,קונים?

ואללה שופס אחד האתרים הטובים בקניות של מכשירים וחלקם במכירות פומביות,למשל בן אדם רוצה לקנות טלווזיה הוא נכנס לואללה שופס רואה עם הטלוויזיות שם במחיר טוב רוכש אותם וואללה שופס תוך פחות משבוע נותנים לו את המכשיר, יש לואללה שופס שירות איכותי וטוב ואני מציע לכם לקנות בואללה שופס

אוהב צ'אטים - באיזה צאט אתה מצוטט?

אוהב צ'אטים באיזה צאט אתה מצוטט? ברחבי האינטרנט ישנן המון סוגים של צ'טים לרוב חינם אין כסף, חלק מהצ'טים מאפשרים חוויה של וידאו און ליין, חלקם לדתיים, צאטים להכרויות, צאטים לנישות ספציפיות ועוד. עם זאת ישנם תמיד את הגדולים השייכים לאתרים גדולים כמו תפוז, נענע או אולי הצאט של וואלה. למי מהצ'טים השונים אתה משתייך או אולי בכלל אתה לא מהמצוטטים ואתה לא גולש\ לא אוהב את הצאטים השונים.


מסיבת רווקים - מה לעשות למסיבת רווקים

מסיבת רווקים - מה לעשות למסיבת רווקים? ישנם המון רעיונות למסיבות רווקים אך שמגע רגע האמת ואחד החברים כבר עוד שניה בחופה, חתונה וילדים כולם מנסים להכריע בשאלה מה לעשות למסיבת הרווקים של החבר הכי טוב, שתיהיה הכי טובה ומעניינת מה אתם הייתם בוחרים? וילה, או אולי מסיבה בלופט, או אולי מסיבת רווקים בספא, יאכטה מפוארת, מועדון חשפנות, או חשפניות - רקדניות בבית שמשכירים, להטריח את החברים עם טיסה לחוץ לארץ או נסיעה בכיף לאילת מלון טוב לסוף שבוע, כל אלו או בכלל לא צריך מסיבות רווקים כי סתם זה יקר וחבל לבזבז כסף!

מה השילוב הכי מנצח לשייק הכיי טעים?

השוואה בין ספקי אינטרנט מהיר

כל שנה השאלה הנשאלת היא איזה ספק אינטרנט לבחור? האם שווה לי לעבור לספק אינטרנט אחר? לאחר התלבטות קשה בין נטוויזן, 012 ברק, בזק בינלאומי וחברות הסלולאר השונות והשוואת מחירים קשה בין ספקי האינטרנט המהיר אנו נשארים עם אותו הספק, לכן מי ספק האינטרנט המומלץ והטוב ביותר לדעתכם?

שלב תוכן