בידור ותקשורת

רוצה לעלות סקרים - שאלונים ולצפות בכל תכני האתר? יש להירשם \ להתחבר לאתר

מי הזוכה שלכם באח הגדול 2013?

כמה פעמים היית בחו"ל השנה

לאיזו הרצאה היית מגיע/ה?

דרכי פרסום עדיפות עליך לחשיפה לפטסיבל משפחתי

יס, מרוצים או עוברים?

יס, מציעה ללקוח מגוון שירותים ערוצים ושימושים שונים.יס, היא אחת החברות הגדולות  בארץ בתחום הטלוויזיה אשר הויכוח התמידי בתחום בינה לבין הוט . הערוצים הפופולארים ביס הינם ערוץ 2 וערוץ 10. בין שירותיה של יס יש את ממיר הוי או די, שבו ניתן להקליט תוכניות טלויזייה ולראות אותן שוב ושוב. בוי או די של יס אפשר להריץ אחורה להריץ קדימה ואף בהילוך איטי.

עבודה ערבית, איזה עונה מנצחת?

עבודה ערבית הינה סדרה מצליחה בערוץ 2,בעבודה ערבית מסופר על משפחה ערבית אשר בעל המשפחה מנסה להתבולל בחברה היהודיה.
עבודה ערבית הינה סדרה סטירה אשר מראה לנו את ההבדלים בין היהודים לערבים בחברה הישראלית. עבודה ערבית היא פרי עטו של ערבי ישראלי ועל כן מושפעת עבודה ערבית על השקפת העולם שלו.

האח הגדול 3, מעוניינים להשתתף

האח הגדול 3 הנה תוכנית טלוויזיה פופולרית בעולם הבידור,הפורמט של האח הגדול הוא להכניס כמות אנשים לבית יוקרה (בית האח הגדול) ושמה הם גרים אחד עם השני בבידוד מוחלט. האח הגדול 3 באה אחרי העונה המצליחה של האח הגדול שמה זכה אלירז שדה.
בכדי לגוון את חווית הצפיה הוסיפולאח הגדול מגוון משימות שונות אשר הופכות את עלילת האח הגדול למעניית יותר. ולכן כולם מצפים בכליון עיניים לתחילת העונה של האח הגדול 3

האח הגדול 3 אודישנים תלכו?

לאח הגדול 3 מתקיימים אודישנים,האודישנים לאח הגדול 3 מאוד מבוקשים משום שלרוב האנשים שהולכים להיבחן לאודישנים לאח הגדול 3 יש אינטרס כספי או פרסומי מכוון שלאחר האודישנים מתחילה התוכנית של האח הגדול 3 ומשם המתמודדים יכולים להשיג פרסום בקלות.  

כוכב נולד 9, צופים בכוכב נולד 9?

כוכב נולד 9 (כעבר לא נפסיק לשיר - כוכב נולד) הנה תחרות כישרונות פופולארית.כוכב נולד 9 תוכנית נצפת בקרב האוכלוסייה בישראל, כוכב נולד 9 משתייכת לסדרת תוכניות ראלטי שנפוצות בישראל בזמן האחרון.כוכב נולד 9 מופקת על ידי ערוץ 2 המשודרת בקביעות בימים מסוימים בשבוע.בכוכב נולד 9 יש מספר משתתפים שמדולל מתוכנית לתוכנית.בכוכב נולד 9 ישנם מספר שופטים הקובעים את מהלך התוכנית והם חלק ניכר מההשפעה על כוכב נולד 9.

הישרדות, מי ינצח בגמר של הישרדות?

הישרדות 1-2-3 ועכשיו הישרדות 4 אולסטארס מי לדעתך ינצח בגמר של הישרדות ערוץ 10 בשיתוף אתר נענע 10 הנותנים לנו תוכנית המשלבת בין שורדים וותיקים: אביגילי פרל, עידן קפון, דן מנו השורד, מירית וקנין, מרינה קבישר השורדת, טל אנגלדר, מעיין פורטר, נתן בשבקין המופיעים בפרקים הקודמים של הישרדות שבחלקם צופים עוד היום בצפיה ישירה באתרי אינטרנט שונים. באולדסטר הרעיון הוא שהשורדים מתמודדים כנגד המעריצים לידר שני, מקס שפקס - לבקובסקי, אושר הדרי, דר פישלזון, איתי שטראוס, גיא גולד, אריאלה קיים, שרון רפאלי מי לדעתכם ינצח בגמר של השרדות נסו לדרג את המועמדים ונראה בסוף האם אלו השורדים שחשבנו בסקר ההישרדות הגדול.
 

שלב תוכן