עזרה דחוף !!!

רוצה לעלות סקרים - שאלונים ולצפות בכל תכני האתר? יש להירשם \ להתחבר לאתר

הכרתי מישהו שפעם עבדנו יחד ויצא לנו לדבר בפייסבוק ראינו אחד את השנייה במקרה עובדים יחד באותו מקום (בנפרד) הייתה כימיה מטורפת הלכנו אליו עישנו פייסל דיברנו מלא צחקנו ואז שכבנו וזה הפך להיות רציני נפגשנו אותו יום וגם ישבנו עם חברים שלו..
אחרי ששכבנו 3 פעמים הוא ביקש ממני לרדת לו אמרתי לו זה מוקדם עדיין הוא כיבד ואמר בסדר..
אחרי ששכבנו שוב הוא ביקש ממני אמרתי לו אתה לא מכבד אותי? הוא אמר לי שזה לא קשור ושזה חלק מהסקס וזה הנאה וחוץ מזה שהוא מחשיב אותי כבת זוג שלו אמר ( במילים אחרות )
אתמול שכבנו ולא היה לו קונדום הוא ממש פחד והוא ממש רצה לגמור אז הוא ביקש ממני שאני ירד לו לא רציתי הוא ממש התבאס והיה מרוחק.. למחרת בבוקר הוא רק שאל אם אני רוצה נס והתנהג בקרירות.. החזיר אותי הביתה ובדרך לא דיבר מילה.. שאלתי אותו - מה התבאסת בגלל אתמול? הוא אמר שלא רק ובקושי דיבר וענה באדישות ובקרירות.. זה כל כך פגע בי שניסיתי לדבר איתו והוא היה אדיש שירדו לי דמעות.. הוא ישר שאל אותי מה יש לך? אמרתי לו ( בהרמת קול ) שבחיים גבר לא זלזל בי ככה.. הוא ענה - ׳הנה גם כשאת בוכה אני אשם׳ על זה אני מדבר שכל דבר שאני אומר לא טוב לך אני כבר לא יכול אני משתגע.. הוא קרא לי דרמתית שמנתחת על דבר ולא זורמת.. אז אמרתי לו שתמיד אפשר לשנות אחרי שאמר בהתחלה שזה לא מסתדר פתאום דיבר על העתיד ואמר - ׳את תלמדי להכיר אותי בעתיד׳ .. שאלתי אותו מה ככה רצית לוותר עליי? הוא אמר שלא.. פשוט כל הקטעים האלה הורסים ובגלל זה הוא עד עכשיו לא התחתן (בן 34) הגענו לבית שלי והוא ממש מיהר לפני כניסת שבת.. אמרתי לו לפני שירדתי מה מאמי מפריע לך שאני דרמתית? רציתי להגיד לו - אני ישנה את זה.. כי באמת אני יושבת שהוא צודק יותר מידי התרגלתי אליו אז התייחסתי לכל מילה שהוא אומר לי לכיוון שלילי.. אז ששאלתי אותו אם מפריע לו שאני דרמתית אז הוא אמר - ׳לא רק׳ אבל נדבר על זה במוצ״ש (שומר שבת).. לא רציתי לפני כניסת שבת בהרגשה רעה אז שאלתי שוב מפריע לך שאני דרמתית? הוא אמר לי שהוא יתקשר במוצ״ש.. נפרדתי ממנו לשלום חיבקתי אותו ואמרתי לי שיחבק אותי חזק.. באתי לתת לו נשיקה על הלחי הוא נתן לי נשיקה על השפתיים וחייך.. השאלה אם הוא ידבר איתי במוצ״ש ואם הוא לא ידבר איתי במוצ״ש להתקשר אני? אפילו חשבתי לבוא אליו הביתה להפתיע אותו (גר לבד) עם איזה לבוש סקסי ולפצות אותו בירידה טובה אחרי שביאסתי אותו שסירבתי לו 4 פעמים שהיא ביקש.. או שזה מוקדם מידי לבוא אליו הביתה ולהפתיע כי אנחנו יוצאים שבועיים למרות שהוא הגדיר אותי כ׳בת זוג שלו׳ מה לעשות? ממש בא לי להפתיע אותו !!!